Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Газ location.city.uzyn

2008 Chevrolet Lacetti
Газ , 1.8 л.
258 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Київська, location.city.uzyn
₴ 203,850 $ 4,500

Купити автомобіль - location.city.uzyn знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Lacetti 2008 в кузові Седан та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.8, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Газ, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Lacetti 2008 з location.city.uzyn. Також автомобілі доступні в областях: Київська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Газ location.city.uzyn зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Газ location.city.uzyn доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Газ location.city.uzyn на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Газ location.city.uzyn на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Газ location.city.uzyn в оголошеннях становить 4,500$ Середня ціна для автомобілів Газ location.city.uzyn залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.