Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Wanderer

1937 Wanderer models.w23
Бензин , 1.5 л.
10 тис. км.
Ручна / Механіка
Задній
обл. Сумська, Суми
₴ 434,500 $ 10,000

Купити автомобіль Wanderer - знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

Wanderer models.w23 1937 в кузові Седан та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.5, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці Wanderer models.w23 1937 з Суми. Також автомобілі доступні в областях: Сумська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Wanderer зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Wanderer доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Wanderer на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Wanderer на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Wanderer в оголошеннях становить 10,000$ Середня ціна для автомобілів Wanderer залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.