Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Vauxhall

2006 Vauxhall Astra
Дизель , 1.69 л.
166 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Київська, location.city.hrebinky
₴ 195,525 $ 4,500

Купити автомобіль Vauxhall - знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

Vauxhall Astra 2006 в кузові Хетчбек та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.69, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Дизель, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці Vauxhall Astra 2006 з location.city.hrebinky. Також автомобілі доступні в областях: Київська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Vauxhall зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Vauxhall доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Vauxhall на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Vauxhall на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Vauxhall в оголошеннях становить 4,500$ Середня ціна для автомобілів Vauxhall залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.