Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Samand

2007 Samand LX
1.6 л.
453 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Львівська, Самбір
₴ 56,485 $ 1,300
2006 Samand LX
Бензин , 1.8 л.
150 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Сумська, Суми
₴ 43,450 $ 1,000

Купити автомобіль Samand - знайдено 2 Унікальних Пропозицій!

Samand LX 2006, 2007 в кузові Седан та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.6, 1.8, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці Samand LX 2006, 2007 з Суми, Самбір. Також автомобілі доступні в областях: Львівська, Сумська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Samand зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Samand доступно 2 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Samand на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Samand на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Samand в оголошеннях становить 1,150$ Середня ціна для автомобілів Samand залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.