Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто ORA

2018 ORA IQ
Електро
14 тис. км.
Автомат
Передній
обл. Волинська, Луцьк
₴ 695,200 $ 16,000
2019 ORA models.good_cat
Електро
22 тис. км.
Автомат
Передній
обл. Київська, Київ
₴ 338,910 $ 7,800

Купити автомобіль ORA - знайдено 2 Унікальних Пропозицій!

ORA IQ, models.good_cat 2018, 2019 в кузові Купе, Ліфтбек та трансмісією Автомат. Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Електро, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як Китаю. Серед оголошень є продавці ORA IQ, models.good_cat 2018, 2019 з Луцьк, Київ. Також автомобілі доступні в областях: Волинська, Київська

Часті питання

Скільки всього автомобілів ORA зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - ORA доступно 2 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - ORA на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна ORA на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - ORA в оголошеннях становить 11,900$ Середня ціна для автомобілів ORA залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.