Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Opel 1979

1979 Opel Rekord
Бензин , 2 л.
150 тис. км.
Ручна / Механіка
Задній
обл. Київська, Київ
₴ 32,587 $ 750

Купити автомобіль Opel 1979 - знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

Opel Rekord 1979 в кузові Седан та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 2, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці Opel Rekord 1979 з Київ. Також автомобілі доступні в областях: Київська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Opel 1979 зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Opel 1979 доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Opel 1979 на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Opel 1979 на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Opel 1979 в оголошеннях становить 750$ Середня ціна для автомобілів Opel 1979 залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.