Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Li Auto

2023 Li Auto L7
Гібрид (HEV) , 1.5 л.
1 тис. км.
Автомат
Повний
обл. Одеська, Одеса
₴ 3,258,750 $ 75,000
2023 Li Auto L9
Гібрид (PHEV) , 1.5 л.
1 тис. км.
Автомат
Повний
обл. Полтавська, Полтава
₴ 3,693,250 $ 85,000

Купити автомобіль Li Auto - знайдено 2 Унікальних Пропозицій!

Li Auto L9, L7 2023 в кузові Позашляховик / Кросовер та трансмісією Автомат. Ці моделі можуть мати двигун 1.5, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Гібрид (HEV), Гібрид (PHEV), що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як Китаю. Серед оголошень є продавці Li Auto L9, L7 2023 з Одеса, Полтава. Також автомобілі доступні в областях: Полтавська, Одеська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Li Auto зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Li Auto доступно 2 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Li Auto на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Li Auto на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Li Auto в оголошеннях становить 80,000$ Середня ціна для автомобілів Li Auto залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.