Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Isuzu

1986 Isuzu models.gemini
Дизель , 1.49 л.
276 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Одеська, Одеса
₴ 30,415 $ 700
1994 Isuzu Midi пасс.
Дизель , 2.2 л.
560 тис. км.
Ручна / Механіка
Задній
обл. Миколаївська, Миколаїв
₴ 34,760 $ 800

Купити автомобіль Isuzu - знайдено 2 Унікальних Пропозицій!

Isuzu Midi пасс., models.gemini 1986, 1994 в кузові Седан, Мінівен та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.49, 2.2, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Дизель, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як Німеччини. Серед оголошень є продавці Isuzu Midi пасс., models.gemini 1986, 1994 з Одеса, Миколаїв. Також автомобілі доступні в областях: Одеська, Миколаївська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Isuzu зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Isuzu доступно 2 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Isuzu на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Isuzu на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Isuzu в оголошеннях становить 750$ Середня ціна для автомобілів Isuzu залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.