Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Hafei 2006

2006 Hafei models.minyi
Не вказано
170 тис. км.
Не вказано
Не вказано
обл. Миколаївська, Миколаїв
₴ 65,175 $ 1,500

Купити автомобіль Hafei 2006 - знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

Hafei models.minyi 2006 в кузові Мінівен та трансмісією . Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи , що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці Hafei models.minyi 2006 з Миколаїв. Також автомобілі доступні в областях: Миколаївська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Hafei 2006 зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Hafei 2006 доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Hafei 2006 на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Hafei 2006 на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Hafei 2006 в оголошеннях становить 1,500$ Середня ціна для автомобілів Hafei 2006 залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.