Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Golf Car

2001 Golf Car Marshell
Бензин , 1.6 л.
297 тис. км.
Ручна / Механіка
Не вказано
обл. Рівненська, Сарни
₴ 186,835 $ 4,300
2007 Golf Car Villager
Бензин , 1.6 л.
254 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Чернівецька, Чернівці
₴ 295,460 $ 6,800

Купити автомобіль Golf Car - знайдено 2 Унікальних Пропозицій!

Golf Car Villager, Marshell 2001, 2007 в кузові Універсал, Хетчбек та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.6, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці Golf Car Villager, Marshell 2001, 2007 з Сарни, Чернівці. Також автомобілі доступні в областях: Рівненська, Чернівецька

Часті питання

Скільки всього автомобілів Golf Car зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Golf Car доступно 2 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Golf Car на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Golf Car на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Golf Car в оголошеннях становить 5,550$ Середня ціна для автомобілів Golf Car залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.