Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Fso 1970

1970 Fso Syrena
Бензин
600 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Івано-Франківська, Івано-Франківськ
₴ 108,625 $ 2,500

Купити автомобіль Fso 1970 - знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

Fso Syrena 1970 в кузові Купе та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як Польщі. Серед оголошень є продавці Fso Syrena 1970 з Івано-Франківськ. Також автомобілі доступні в областях: Івано-Франківська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Fso 1970 зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Fso 1970 доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Fso 1970 на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Fso 1970 на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Fso 1970 в оголошеннях становить 2,500$ Середня ціна для автомобілів Fso 1970 залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.