Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Daihatsu 1994

1994 Daihatsu Applause
Газ пропан-бутан / Бензин , 1.6 л.
200 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Київська, Біла Церква
₴ 67,390 $ 1,551

Купити автомобіль Daihatsu 1994 - знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

Daihatsu Applause 1994 в кузові Ліфтбек та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.6, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Газ пропан-бутан / Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці Daihatsu Applause 1994 з Біла Церква. Також автомобілі доступні в областях: Київська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Daihatsu 1994 зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Daihatsu 1994 доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Daihatsu 1994 на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Daihatsu 1994 на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Daihatsu 1994 в оголошеннях становить 1,551$ Середня ціна для автомобілів Daihatsu 1994 залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.