Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Chevrolet 1979

1979 Chevrolet models.monte_carlo
Бензин , 5 л.
5 тис. км.
Автомат
Задній
обл. Харківська, Харків
₴ 955,900 $ 22,000

Купити автомобіль Chevrolet 1979 - знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

Chevrolet models.monte_carlo 1979 в кузові Купе та трансмісією Автомат. Ці моделі можуть мати двигун 5, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці Chevrolet models.monte_carlo 1979 з Харків. Також автомобілі доступні в областях: Харківська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Chevrolet 1979 зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Chevrolet 1979 доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Chevrolet 1979 на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Chevrolet 1979 на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Chevrolet 1979 в оголошеннях становить 22,000$ Середня ціна для автомобілів Chevrolet 1979 залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.