Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто BYD

2024 BYD models.yuan_up
Електро
1 тис. км.
Автомат
Передній
обл. Одеська, Одеса
₴ 1,021,075 $ 23,500

Купити автомобіль BYD - знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

BYD models.yuan_up 2024 в кузові Позашляховик / Кросовер та трансмісією Автомат. Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Електро, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як Китаю. Серед оголошень є продавці BYD models.yuan_up 2024 з Одеса. Також автомобілі доступні в областях: Одеська

Часті питання

Скільки всього автомобілів BYD зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - BYD доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - BYD на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна BYD на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - BYD в оголошеннях становить 23,500$ Середня ціна для автомобілів BYD залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.