Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Barkas (Баркас) 1990

1990 Barkas (Баркас) VEB
Бензин , 1.6 л.
100 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Хмельницька, Ізяслав
₴ 86,856 $ 1,999

Купити автомобіль Barkas (Баркас) 1990 - знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

Barkas (Баркас) VEB 1990 в кузові Мінівен та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.6, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці Barkas (Баркас) VEB 1990 з Ізяслав. Також автомобілі доступні в областях: Хмельницька

Часті питання

Скільки всього автомобілів Barkas (Баркас) 1990 зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Barkas (Баркас) 1990 доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Barkas (Баркас) 1990 на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Barkas (Баркас) 1990 на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Barkas (Баркас) 1990 в оголошеннях становить 1,999$ Середня ціна для автомобілів Barkas (Баркас) 1990 залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.