Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Audi

2021 Audi e-tron
Електро
52 тис. км.
Варіатор
Повний
обл. Київська, Київ
₴ 2,563,550 $ 59,000

Купити автомобіль Audi - знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

Audi e-tron 2021 в кузові Позашляховик / Кросовер та трансмісією Варіатор. Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Електро, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці Audi e-tron 2021 з Київ. Також автомобілі доступні в областях: Київська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Audi зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Audi доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Audi на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Audi на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Audi в оголошеннях становить 59,000$ Середня ціна для автомобілів Audi залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.