Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Artega

2012 Artega GT
Не вказано
218 тис. км.
Не вказано
Не вказано
обл. Вінницька, Гнівань
₴ 99,935 $ 2,300

Купити автомобіль Artega - знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

Artega GT 2012 в кузові Пікап та трансмісією . Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи , що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці Artega GT 2012 з Гнівань. Також автомобілі доступні в областях: Вінницька

Часті питання

Скільки всього автомобілів Artega зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Artega доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Artega на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Artega на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Artega в оголошеннях становить 2,300$ Середня ціна для автомобілів Artega залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.