Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Вантажопасажирський фургон

1999 Ford Transit Connect
Дизель , 2.5 л.
400 тис. км.
Не вказано
Не вказано
обл. Одеська, Одеса
₴ 86,900 $ 2,000

Купити автомобіль - знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Transit Connect 1999 в кузові Вантажопасажирський фургон та трансмісією Не вказано. Ці моделі можуть мати двигун 2.5, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Дизель, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Transit Connect 1999 з Одеса. Також автомобілі доступні в областях: Одеська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Вантажопасажирський фургон зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Вантажопасажирський фургон доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Вантажопасажирський фургон на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Вантажопасажирський фургон на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Вантажопасажирський фургон в оголошеннях становить 2,000$ Середня ціна для автомобілів Вантажопасажирський фургон залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.