Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто car.values.body_type.bort

2012 ГАЗ 3302 Газель
Газ пропан-бутан / Бензин , 2.89 л.
275 тис. км.
Не вказано
Не вказано
обл. Київська, Київ
₴ 217,250 $ 5,000

Купити автомобіль - знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined 3302 Газель 2012 в кузові car.values.body_type.bort та трансмісією Не вказано. Ці моделі можуть мати двигун 2.89, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Газ пропан-бутан / Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined 3302 Газель 2012 з Київ. Також автомобілі доступні в областях: Київська

Часті питання

Скільки всього автомобілів car.values.body_type.bort зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - car.values.body_type.bort доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - car.values.body_type.bort на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна car.values.body_type.bort на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - car.values.body_type.bort в оголошеннях становить 5,000$ Середня ціна для автомобілів car.values.body_type.bort залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.