Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Бензин location.city.znamenivka

2006 Skoda Fabia
Бензин , 1.39 л.
178 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Дніпропетровська, location.city.znamenivka
₴ 223,195 $ 4,900

Купити автомобіль - location.city.znamenivka знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Fabia 2006 в кузові Хетчбек та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.39, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Fabia 2006 з location.city.znamenivka. Також автомобілі доступні в областях: Дніпропетровська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Бензин location.city.znamenivka зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Бензин location.city.znamenivka доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Бензин location.city.znamenivka на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Бензин location.city.znamenivka на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Бензин location.city.znamenivka в оголошеннях становить 4,900$ Середня ціна для автомобілів Бензин location.city.znamenivka залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.