Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Гібрид (PHEV) Вишгород

2013 Chevrolet Volt
Гібрид (PHEV)
171 тис. км.
Варіатор
Передній
обл. Київська, Вишгород
₴ 495,180 $ 10,800
2013 Ford C-Max
Гібрид (PHEV) , 2 л.
349 тис. км.
Автомат
Передній
обл. Київська, Вишгород
₴ 403,480 $ 8,800

Купити автомобіль - Вишгород знайдено 2 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Volt, C-Max 2013 в кузові Мінівен, Хетчбек та трансмісією Варіатор, Автомат. Ці моделі можуть мати двигун , 2, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Гібрид (PHEV), що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як США. Серед оголошень є продавці brands.undefined Volt, C-Max 2013 з Вишгород. Також автомобілі доступні в областях: Київська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Гібрид (PHEV) Вишгород зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Гібрид (PHEV) Вишгород доступно 2 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Гібрид (PHEV) Вишгород на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Гібрид (PHEV) Вишгород на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Гібрид (PHEV) Вишгород в оголошеннях становить 9,800$ Середня ціна для автомобілів Гібрид (PHEV) Вишгород залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.