Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Газ пропан-бутан / Бензин Торецьк

2008 Daewoo Lanos
Газ пропан-бутан / Бензин , 1.5 л.
141 тис. км.
Не вказано
Не вказано
обл. Донецька, Торецьк
₴ 110,985 $ 2,450

Купити автомобіль - Торецьк знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Lanos 2008 в кузові Седан та трансмісією . Ці моделі можуть мати двигун 1.5, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Газ пропан-бутан / Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Lanos 2008 з Торецьк. Також автомобілі доступні в областях: Донецька

Часті питання

Скільки всього автомобілів Газ пропан-бутан / Бензин Торецьк зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Газ пропан-бутан / Бензин Торецьк доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Газ пропан-бутан / Бензин Торецьк на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Газ пропан-бутан / Бензин Торецьк на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Газ пропан-бутан / Бензин Торецьк в оголошеннях становить 2,450$ Середня ціна для автомобілів Газ пропан-бутан / Бензин Торецьк залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.