Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Тернівка

1990 BMW 5 Series
Не вказано
340 тис. км.
Ручна / Механіка
Задній
обл. Дніпропетровська, Тернівка
₴ 114,750 $ 2,500

Купити автомобіль - Тернівка знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined 5 Series 1990 в кузові Седан та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Не вказано, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined 5 Series 1990 з Тернівка. Також автомобілі доступні в областях: Дніпропетровська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Тернівка зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Тернівка доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Тернівка на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Тернівка на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Тернівка в оголошеннях становить 2,500$ Середня ціна для автомобілів Тернівка залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.