Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Газ пропан-бутан / Бензин location.city.tereshky

1985 Ford Scorpio
Газ пропан-бутан / Бензин , 1.99 л.
372 тис. км.
Ручна / Механіка
Задній
обл. Полтавська, location.city.tereshky
₴ 39,041 $ 859

Купити автомобіль - location.city.tereshky знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Scorpio 1985 в кузові Седан та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.99, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Газ пропан-бутан / Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як Німеччини. Серед оголошень є продавці brands.undefined Scorpio 1985 з location.city.tereshky. Також автомобілі доступні в областях: Полтавська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Газ пропан-бутан / Бензин location.city.tereshky зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Газ пропан-бутан / Бензин location.city.tereshky доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Газ пропан-бутан / Бензин location.city.tereshky на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Газ пропан-бутан / Бензин location.city.tereshky на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Газ пропан-бутан / Бензин location.city.tereshky в оголошеннях становить 859$ Середня ціна для автомобілів Газ пропан-бутан / Бензин location.city.tereshky залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.