Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Гібрид (HEV) Синельникове

2021 Ford Escape
Гібрид (HEV) , 2.49 л.
49 тис. км.
Автомат
Передній
обл. Дніпропетровська, Синельникове
₴ 1,354,050 $ 29,500
2011 Chevrolet Volt
Гібрид (HEV) , 1.4 л.
250 тис. км.
Автомат
Передній
обл. Дніпропетровська, Синельникове
₴ 550,800 $ 12,000

Купити автомобіль - Синельникове знайдено 2 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Escape, Volt 2011, 2021 в кузові Позашляховик / Кросовер, Хетчбек та трансмісією Автомат. Ці моделі можуть мати двигун 1.4, 2.49, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Гібрид (HEV), що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як США. Серед оголошень є продавці brands.undefined Escape, Volt 2011, 2021 з Синельникове. Також автомобілі доступні в областях: Дніпропетровська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Гібрид (HEV) Синельникове зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Гібрид (HEV) Синельникове доступно 2 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Гібрид (HEV) Синельникове на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Гібрид (HEV) Синельникове на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Гібрид (HEV) Синельникове в оголошеннях становить 20,750$ Середня ціна для автомобілів Гібрид (HEV) Синельникове залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.