Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Газ метан / Бензин Сторожинець

2001 ВАЗ / Lada 2105
Газ метан / Бензин
155 тис. км.
Ручна / Механіка
Задній
обл. Чернівецька, Сторожинець
₴ 27,180 $ 600

Купити автомобіль - Сторожинець знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined 2105 2001 в кузові Седан та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Газ метан / Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined 2105 2001 з Сторожинець. Також автомобілі доступні в областях: Чернівецька

Часті питання

Скільки всього автомобілів Газ метан / Бензин Сторожинець зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Газ метан / Бензин Сторожинець доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Газ метан / Бензин Сторожинець на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Газ метан / Бензин Сторожинець на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Газ метан / Бензин Сторожинець в оголошеннях становить 600$ Середня ціна для автомобілів Газ метан / Бензин Сторожинець залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.