Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Бензин location.city.stoianka

2003 Nissan Primera
Бензин , 1.8 л.
320 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Київська, location.city.stoianka
₴ 165,240 $ 3,600

Купити автомобіль - location.city.stoianka знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Primera 2003 в кузові Седан та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.8, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Primera 2003 з location.city.stoianka. Також автомобілі доступні в областях: Київська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Бензин location.city.stoianka зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Бензин location.city.stoianka доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Бензин location.city.stoianka на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Бензин location.city.stoianka на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Бензин location.city.stoianka в оголошеннях становить 3,600$ Середня ціна для автомобілів Бензин location.city.stoianka залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.