Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Газ пропан-бутан / Бензин location.city.stebliv

2012 Renault Duster
Газ пропан-бутан / Бензин , 1.6 л.
161 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Черкаська, location.city.stebliv
₴ 364,400 $ 8,000

Купити автомобіль - location.city.stebliv знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Duster 2012 в кузові Позашляховик / Кросовер та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.6, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Газ пропан-бутан / Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Duster 2012 з location.city.stebliv. Також автомобілі доступні в областях: Черкаська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Газ пропан-бутан / Бензин location.city.stebliv зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Газ пропан-бутан / Бензин location.city.stebliv доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Газ пропан-бутан / Бензин location.city.stebliv на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Газ пропан-бутан / Бензин location.city.stebliv на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Газ пропан-бутан / Бензин location.city.stebliv в оголошеннях становить 8,000$ Середня ціна для автомобілів Газ пропан-бутан / Бензин location.city.stebliv залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.