Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Електро Ставище

2017 Nissan Leaf
Електро
276 тис. км.
Варіатор
Передній
обл. Київська, Ставище
₴ 333,610 $ 7,300

Купити автомобіль - Ставище знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Leaf 2017 в кузові Хетчбек та трансмісією Варіатор. Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Електро, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Leaf 2017 з Ставище. Також автомобілі доступні в областях: Київська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Електро Ставище зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Електро Ставище доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Електро Ставище на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Електро Ставище на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Електро Ставище в оголошеннях становить 7,300$ Середня ціна для автомобілів Електро Ставище залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.