Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Сквира

2012 Kia Sorento
Не вказано
216 тис. км.
Не вказано
Не вказано
обл. Київська, Сквира
₴ 612,380 $ 13,400

Купити автомобіль - Сквира знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Sorento 2012 в кузові Позашляховик / Кросовер та трансмісією . Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Не вказано, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Sorento 2012 з Сквира. Також автомобілі доступні в областях: Київська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Сквира зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Сквира доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Сквира на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Сквира на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Сквира в оголошеннях становить 13,400$ Середня ціна для автомобілів Сквира залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.