Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Гібрид (HEV) Шепетівка

2016 Lexus ES
Гібрид (HEV) , 2.49 л.
125 тис. км.
Варіатор
Передній
обл. Хмельницька, Шепетівка
₴ 1,165,350 $ 25,500
2016 Nissan Murano
Гібрид (HEV) , 2.49 л.
156 тис. км.
Варіатор
Повний
обл. Хмельницька, Шепетівка
₴ 859,160 $ 18,800

Купити автомобіль - Шепетівка знайдено 2 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Murano, ES 2016 в кузові Позашляховик / Кросовер, Седан та трансмісією Варіатор. Ці моделі можуть мати двигун 2.49, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Гібрид (HEV), що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як США. Серед оголошень є продавці brands.undefined Murano, ES 2016 з Шепетівка. Також автомобілі доступні в областях: Хмельницька

Часті питання

Скільки всього автомобілів Гібрид (HEV) Шепетівка зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Гібрид (HEV) Шепетівка доступно 2 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Гібрид (HEV) Шепетівка на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Гібрид (HEV) Шепетівка на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Гібрид (HEV) Шепетівка в оголошеннях становить 22,150$ Середня ціна для автомобілів Гібрид (HEV) Шепетівка залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.