Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Піщанка

1991 ЗАЗ 1102 Таврія
Не вказано
210 тис. км.
Ручна / Механіка
Не вказано
обл. Вінницька, Піщанка
₴ 33,699 $ 735

Купити автомобіль - Піщанка знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined 1102 Таврія 1991 в кузові Хетчбек та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Не вказано, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined 1102 Таврія 1991 з Піщанка. Також автомобілі доступні в областях: Вінницька

Часті питання

Скільки всього автомобілів Піщанка зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Піщанка доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Піщанка на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Піщанка на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Піщанка в оголошеннях становить 735$ Середня ціна для автомобілів Піщанка залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.