Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Газ Першотравенськ

2015 Hyundai Sonata
Газ , 2 л.
267 тис. км.
Автомат
Передній
обл. Дніпропетровська, Першотравенськ
₴ 435,575 $ 9,500

Купити автомобіль - Першотравенськ знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Sonata 2015 в кузові Седан та трансмісією Автомат. Ці моделі можуть мати двигун 2, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Газ, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як Кореї. Серед оголошень є продавці brands.undefined Sonata 2015 з Першотравенськ. Також автомобілі доступні в областях: Дніпропетровська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Газ Першотравенськ зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Газ Першотравенськ доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Газ Першотравенськ на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Газ Першотравенськ на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Газ Першотравенськ в оголошеннях становить 9,500$ Середня ціна для автомобілів Газ Першотравенськ залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.