Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Бензин location.city.paniutyne

2006 Opel Zafira
Бензин , 1.8 л.
223 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Харківська, location.city.paniutyne
₴ 256,810 $ 5,595

Купити автомобіль - location.city.paniutyne знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Zafira 2006 в кузові Мінівен та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.8, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як Німеччини. Серед оголошень є продавці brands.undefined Zafira 2006 з location.city.paniutyne. Також автомобілі доступні в областях: Харківська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Бензин location.city.paniutyne зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Бензин location.city.paniutyne доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Бензин location.city.paniutyne на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Бензин location.city.paniutyne на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Бензин location.city.paniutyne в оголошеннях становить 5,595$ Середня ціна для автомобілів Бензин location.city.paniutyne залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.