Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Гібрид (HEV) Нововолинськ

2016 Lexus RX
Гібрид (HEV) , 3.46 л.
209 тис. км.
Автомат
Повний
обл. Волинська, Нововолинськ
₴ 1,727,100 $ 38,000

Купити автомобіль - Нововолинськ знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined RX 2016 в кузові Позашляховик / Кросовер та трансмісією Автомат. Ці моделі можуть мати двигун 3.46, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Гібрид (HEV), що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як США. Серед оголошень є продавці brands.undefined RX 2016 з Нововолинськ. Також автомобілі доступні в областях: Волинська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Гібрид (HEV) Нововолинськ зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Гібрид (HEV) Нововолинськ доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Гібрид (HEV) Нововолинськ на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Гібрид (HEV) Нововолинськ на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Гібрид (HEV) Нововолинськ в оголошеннях становить 38,000$ Середня ціна для автомобілів Гібрид (HEV) Нововолинськ залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.