Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Електро Новоукраїнка

2019 Tesla Model X
Електро
80 тис. км.
Автомат
Повний
обл. Кіровоградська, Новоукраїнка
₴ 2,200,800 $ 48,000

Купити автомобіль - Новоукраїнка знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Model X 2019 в кузові Позашляховик / Кросовер та трансмісією Автомат. Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Електро, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як США. Серед оголошень є продавці brands.undefined Model X 2019 з Новоукраїнка. Також автомобілі доступні в областях: Кіровоградська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Електро Новоукраїнка зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Електро Новоукраїнка доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Електро Новоукраїнка на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Електро Новоукраїнка на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Електро Новоукраїнка в оголошеннях становить 48,000$ Середня ціна для автомобілів Електро Новоукраїнка залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.