Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Гібрид (PHEV) Новояворівськ

2015 Volkswagen Golf
Гібрид (PHEV) , 1.4 л.
98 тис. км.
Автомат
Передній
обл. Львівська, Новояворівськ
₴ 749,480 $ 16,400
2014 Mitsubishi Outlander
Гібрид (PHEV) , 2 л.
114 тис. км.
Автомат
Повний
обл. Львівська, Новояворівськ
₴ 740,340 $ 16,200

Купити автомобіль - Новояворівськ знайдено 2 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Golf, Outlander 2014, 2015 в кузові Хетчбек, Позашляховик / Кросовер та трансмісією Автомат. Ці моделі можуть мати двигун 1.4, 2, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Гібрид (PHEV), що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як Швейцарії. Серед оголошень є продавці brands.undefined Golf, Outlander 2014, 2015 з Новояворівськ. Також автомобілі доступні в областях: Львівська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Гібрид (PHEV) Новояворівськ зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Гібрид (PHEV) Новояворівськ доступно 2 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Гібрид (PHEV) Новояворівськ на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Гібрид (PHEV) Новояворівськ на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Гібрид (PHEV) Новояворівськ в оголошеннях становить 16,300$ Середня ціна для автомобілів Гібрид (PHEV) Новояворівськ залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.