Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Електро Новгород-Сіверський

2013 Nissan Leaf
Електро
121 тис. км.
Варіатор
Передній
обл. Чернігівська, Новгород-Сіверський
₴ 440,640 $ 9,600

Купити автомобіль - Новгород-Сіверський знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Leaf 2013 в кузові Хетчбек та трансмісією Варіатор. Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Електро, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Leaf 2013 з Новгород-Сіверський. Також автомобілі доступні в областях: Чернігівська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Електро Новгород-Сіверський зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Електро Новгород-Сіверський доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Електро Новгород-Сіверський на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Електро Новгород-Сіверський на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Електро Новгород-Сіверський в оголошеннях становить 9,600$ Середня ціна для автомобілів Електро Новгород-Сіверський залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.