Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Нова Ушиця

2006 Daewoo Sens
Не вказано
256 тис. км.
Не вказано
Не вказано
обл. Хмельницька, Нова Ушиця
₴ 63,769 $ 1,400

Купити автомобіль - Нова Ушиця знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Sens 2006 в кузові Седан та трансмісією . Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Не вказано, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Sens 2006 з Нова Ушиця. Також автомобілі доступні в областях: Хмельницька

Часті питання

Скільки всього автомобілів Нова Ушиця зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Нова Ушиця доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Нова Ушиця на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Нова Ушиця на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Нова Ушиця в оголошеннях становить 1,400$ Середня ціна для автомобілів Нова Ушиця залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.