Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Газ Нова Одеса

2011 ЗАЗ Sens
Газ , 1.3 л.
65 тис. км.
Ручна / Механіка
Не вказано
обл. Миколаївська, Нова Одеса
₴ 147,225 $ 3,250

Купити автомобіль - Нова Одеса знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Sens 2011 в кузові Седан та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.3, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Газ, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Sens 2011 з Нова Одеса. Також автомобілі доступні в областях: Миколаївська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Газ Нова Одеса зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Газ Нова Одеса доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Газ Нова Одеса на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Газ Нова Одеса на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Газ Нова Одеса в оголошеннях становить 3,250$ Середня ціна для автомобілів Газ Нова Одеса залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.