Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Газ пропан-бутан / Бензин Михайлівка

1987 Opel Kadett
Газ пропан-бутан / Бензин , 1.3 л.
250 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Запорізька, Михайлівка
₴ 18,754 $ 414

Купити автомобіль - Михайлівка знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Kadett 1987 в кузові Хетчбек та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.3, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Газ пропан-бутан / Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Kadett 1987 з Михайлівка. Також автомобілі доступні в областях: Запорізька

Часті питання

Скільки всього автомобілів Газ пропан-бутан / Бензин Михайлівка зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Газ пропан-бутан / Бензин Михайлівка доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Газ пропан-бутан / Бензин Михайлівка на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Газ пропан-бутан / Бензин Михайлівка на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Газ пропан-бутан / Бензин Михайлівка в оголошеннях становить 414$ Середня ціна для автомобілів Газ пропан-бутан / Бензин Михайлівка залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.