Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Газ метан / Бензин Муровані Курилівці

2010 Opel Astra
Газ метан / Бензин
122 тис. км.
Ручна / Механіка
Не вказано
обл. Вінницька, Муровані Курилівці
₴ 275,100 $ 6,000

Купити автомобіль - Муровані Курилівці знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Astra 2010 в кузові Хетчбек та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Газ метан / Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Astra 2010 з Муровані Курилівці. Також автомобілі доступні в областях: Вінницька

Часті питання

Скільки всього автомобілів Газ метан / Бензин Муровані Курилівці зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Газ метан / Бензин Муровані Курилівці доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Газ метан / Бензин Муровані Курилівці на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Газ метан / Бензин Муровані Курилівці на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Газ метан / Бензин Муровані Курилівці в оголошеннях становить 6,000$ Середня ціна для автомобілів Газ метан / Бензин Муровані Курилівці залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.