Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Магдалинівка

1999 Opel Astra
Не вказано
194 тис. км.
Не вказано
Не вказано
обл. Дніпропетровська, Магдалинівка
₴ 135,900 $ 3,000

Купити автомобіль - Магдалинівка знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Astra 1999 в кузові Хетчбек та трансмісією . Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Не вказано, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Astra 1999 з Магдалинівка. Також автомобілі доступні в областях: Дніпропетровська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Магдалинівка зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Магдалинівка доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Магдалинівка на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Магдалинівка на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Магдалинівка в оголошеннях становить 3,000$ Середня ціна для автомобілів Магдалинівка залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.