Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Гібрид (HEV) Красноград

2015 Lexus NX
Гібрид (HEV) , 2.5 л.
178 тис. км.
Автомат
Повний
обл. Харківська, Красноград
₴ 1,444,275 $ 31,500

Купити автомобіль - Красноград знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined NX 2015 в кузові Позашляховик / Кросовер та трансмісією Автомат. Ці моделі можуть мати двигун 2.5, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Гібрид (HEV), що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined NX 2015 з Красноград. Також автомобілі доступні в областях: Харківська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Гібрид (HEV) Красноград зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Гібрид (HEV) Красноград доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Гібрид (HEV) Красноград на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Гібрид (HEV) Красноград на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Гібрид (HEV) Красноград в оголошеннях становить 31,500$ Середня ціна для автомобілів Гібрид (HEV) Красноград залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.