Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Газ Краматорськ

1988 Opel Omega
Газ , 1.8 л.
78 тис. км.
Ручна / Механіка
Не вказано
обл. Донецька, Краматорськ
₴ 55,844 $ 1,226
2017 Hyundai Sonata
Газ , 2 л.
218 тис. км.
Автомат
Передній
обл. Донецька, Краматорськ
₴ 637,700 $ 14,000

Купити автомобіль - Краматорськ знайдено 2 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Sonata, Omega 1988, 2017 в кузові Седан та трансмісією Ручна / Механіка, Автомат. Ці моделі можуть мати двигун 1.8, 2, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Газ, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як Кореї. Серед оголошень є продавці brands.undefined Sonata, Omega 1988, 2017 з Краматорськ. Також автомобілі доступні в областях: Донецька

Часті питання

Скільки всього автомобілів Газ Краматорськ зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Газ Краматорськ доступно 2 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Газ Краматорськ на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Газ Краматорськ на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Газ Краматорськ в оголошеннях становить 7,613$ Середня ціна для автомобілів Газ Краматорськ залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.