Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Газ метан / Бензин Хуст

2012 Skoda Fabia
Газ метан / Бензин , 1.39 л.
186 тис. км.
Не вказано
Не вказано
обл. Закарпатська, Хуст
₴ 286,965 $ 6,300

Купити автомобіль - Хуст знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Fabia 2012 в кузові Універсал та трансмісією . Ці моделі можуть мати двигун 1.39, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Газ метан / Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Fabia 2012 з Хуст. Також автомобілі доступні в областях: Закарпатська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Газ метан / Бензин Хуст зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Газ метан / Бензин Хуст доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Газ метан / Бензин Хуст на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Газ метан / Бензин Хуст на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Газ метан / Бензин Хуст в оголошеннях становить 6,300$ Середня ціна для автомобілів Газ метан / Бензин Хуст залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.