Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Електро Карлівка

2021 Nissan Leaf
Електро
23 тис. км.
Автомат
Не вказано
обл. Полтавська, Карлівка
₴ 936,850 $ 20,500

Купити автомобіль - Карлівка знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Leaf 2021 в кузові Хетчбек та трансмісією Автомат. Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Електро, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Leaf 2021 з Карлівка. Також автомобілі доступні в областях: Полтавська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Електро Карлівка зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Електро Карлівка доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Електро Карлівка на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Електро Карлівка на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Електро Карлівка в оголошеннях становить 20,500$ Середня ціна для автомобілів Електро Карлівка залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.