Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Дизель location.city.kamiane

2009 Renault Megane
Дизель , 1.46 л.
230 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Дніпропетровська, location.city.kamiane
₴ 250,524 $ 5,500
2015 Skoda Octavia
Дизель , 1.6 л.
259 тис. км.
Автомат
Передній
обл. Дніпропетровська, location.city.kamiane
₴ 441,835 $ 9,700

Купити автомобіль - location.city.kamiane знайдено 2 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Octavia, Megane 2009, 2015 в кузові Універсал та трансмісією Автомат, Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.46, 1.6, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Дизель, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як Німеччини. Серед оголошень є продавці brands.undefined Octavia, Megane 2009, 2015 з location.city.kamiane. Також автомобілі доступні в областях: Дніпропетровська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Дизель location.city.kamiane зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Дизель location.city.kamiane доступно 2 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Дизель location.city.kamiane на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Дизель location.city.kamiane на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Дизель location.city.kamiane в оголошеннях становить 7,600$ Середня ціна для автомобілів Дизель location.city.kamiane залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.