Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Бензин Каховка

2013 Hyundai Accent
Бензин , 1.4 л.
192 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Херсонська, Каховка
₴ 390,150 $ 8,500
2009 Skoda Octavia
Бензин , 1.4 л.
239 тис. км.
Ручна / Механіка
Передній
обл. Херсонська, Каховка
₴ 330,480 $ 7,200

Купити автомобіль - Каховка знайдено 2 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Accent, Octavia 2009, 2013 в кузові Універсал, Седан та трансмісією Ручна / Механіка. Ці моделі можуть мати двигун 1.4, що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Бензин, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як . Серед оголошень є продавці brands.undefined Accent, Octavia 2009, 2013 з Каховка. Також автомобілі доступні в областях: Херсонська

Часті питання

Скільки всього автомобілів Бензин Каховка зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Бензин Каховка доступно 2 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Бензин Каховка на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Бензин Каховка на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Бензин Каховка в оголошеннях становить 7,850$ Середня ціна для автомобілів Бензин Каховка залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.