Ціна
До $
Пробіг
До тис.км

Оголошення про продаж Авто Електро Ізяслав

2018 Nissan Leaf
Електро
146 тис. км.
Автомат
Передній
обл. Хмельницька, Ізяслав
₴ 631,755 $ 13,900

Купити автомобіль - Ізяслав знайдено 1 Унікальних Пропозицій!

brands.undefined Leaf 2018 в кузові Хетчбек та трансмісією Автомат. Ці моделі можуть мати двигун , що забезпечує відмінне поєднання потужності та ефективності. У нашому каталозі ви також знайдете автомобілі з різними видами палива, включаючи Електро, що дозволить вам вибрати автомобіль, який відповідає вашим уподобанням щодо витрат палива та екологічності. Відкрийте для себе автомобілі, імпортовані з інших країн, як Нідерландів. Серед оголошень є продавці brands.undefined Leaf 2018 з Ізяслав. Також автомобілі доступні в областях: Хмельницька

Часті питання

Скільки всього автомобілів Електро Ізяслав зараз в продажі на ринку? На даний момент у категорії б/у авто - Електро Ізяслав доступно 1 - кількість оголошень. Кількість автомобілів в категорії б/у авто - Електро Ізяслав на ринку може змінюватися. Актуальну інформацію про кількість доступних автомобілів цієї моделі ви можете знайти в розділі пошуку на нашому сайті, вибравши потрібну марку, модель та рік.
Яка середня ціна Електро Ізяслав на ринку України? За нашими даними середня вартість б/у авто - Електро Ізяслав в оголошеннях становить 13,900$ Середня ціна для автомобілів Електро Ізяслав залежить від їхнього стану, комплектації та пробігу. Наш сайт надає інформацію про середні ринкові ціни, засновану на останніх продажах та оголошеннях. Ви можете переглянути ці дані в розділі цінового аналізу для конкретної моделі.